Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 74

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кривий Ріг Москва Курская 74 27/10-6/12/2019 щоденно 23:26

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кривий Ріг-Головний 10:59
Апостолове 11:46 11:49
Чортомлик 12:33 12:35
Нікополь 13:01 13:16
Марганець 13:38 13:40
Дніпробуд-2 14:48 14:50
Запоріжжя-1 15:25 16:05
Синельникове-1 16:59 17:59
Павлоград-1 18:30 18:35
Лозова-Пас. 19:34 19:38
Харків-Пас. 21:45 22:44
Бєлгород 01:04 02:04
Курськ 04:00 04:16
Орел 06:01 06:16
Тула 1 Курская 08:26 08:36
Москва-Курська 11:25

Розклад у зворотньому напрямку