Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 148

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Одеса 148 з 27/10/2019 щоденно 13:28

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 15:46
Дарниця 16:08 16:10
Гребінка 17:45 18:05
Драбове-Барятинське 18:28 18:35
Пальміра 19:04 19:06
Золотоноша-1 19:25 19:27
Черкаси 19:56 20:12
Ім.тараса Шевченка 20:50 21:14
Капітанівка 21:56 21:58
Новомиргород 22:17 22:19
Виска 22:45 22:47
Капустине 23:09 23:11
Адабаш 23:32 23:34
Помічна 23:55 00:15
Людмилівка 00:45 00:47
Кавуни 01:07 01:16
Южноукраїнська 01:30 01:32
Трикратне 01:45 01:47
Вознесенськ 02:02 02:05
Веселинове 02:42 02:44
Березівка 03:22 03:24
Одеса-Східна 04:38 04:40
Одеса-Головна 05:14

Розклад у зворотньому напрямку