Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 341

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кишинеу Москва 341 з 27/10/2019 щоденно 30:57

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кишинеу 21:27
Стрешени 22:01 22:03
Калараш 22:30 22:32
Сипотень 22:43 22:44
Корнешти 23:09 23:10
Пирлиця 23:31 23:32
Унгень 23:56 00:23
Фалешти 01:27 01:31
Бельць Ораш 02:15 02:25
Дрокія 03:18 03:24
Тирнове 03:52 03:53
Дондюшани 04:06 04:08
Редиул-Маре 04:23 04:24
Окниця 04:48 05:05
Велчинець 05:51 06:29
Могилів-Подільський 06:41 07:26
Жмеринка-Пас. 09:57 10:17
Вінниця 11:00 11:04
Козятин-1 11:54 11:56
Київ-Пас. 14:03 14:23
Конотоп-Пас. 17:10 17:25
Хутір-Михайлівський 18:57 19:37
Брянськ-Орловськ 22:51 23:41
Сухиничі-Головні 01:11 01:38
Москва-Київська 05:24

Розклад у зворотньому напрямку