Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 104

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Жмеринка 104 1,9,15,23,29,30/11/2019 21:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 15:40
Волноваха 17:00 17:20
Комиш-Зоря 18:45 18:47
Великий Токмак 20:07 20:09
Федорівка 20:55 21:15
Запоріжжя-1 22:19 22:23
Дніпро-Головний 23:58 00:13
Знам'янка-Пас. 03:34 03:47
Київ-Пас. 08:07 09:08
Козятин-1 11:37 11:39
Вінниця 12:31 12:36
Жмеринка-Пас. 13:21

Розклад у зворотньому напрямку