Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 92

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Костянтинівка 92 з 27/10/2019 щоденно, крім 20,21/11, 2-6/12/2019 16:48

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 16:23
Одеса-Східна 16:55 16:57
Веселинове 18:58 19:00
Вознесенськ 19:40 19:43
Южноукраїнська 20:11 20:13
Помічна 21:07 21:09
Новоукраїнка 21:25 21:27
Плетений Ташлик 21:44 21:46
Кропивницький 22:22 22:27
Знам'янка-Пас. 23:23 23:58
Олександрія 00:36 00:38
П'ятихатки 01:57 01:59
Вільногірськ 02:19 02:21
Кам'янське-Пас. 02:58 03:00
Дніпро-Головний 03:32 03:57
Синельникове-2 04:58 05:00
Павлоград-1 05:30 05:32
Лозова-Пас. 06:25 06:47
Барвінкове 07:38 07:40
Слов'янськ 08:18 08:25
Краматорськ 08:36 08:41
Дружківка 08:50 08:52
Костянтинівка 09:11

Розклад у зворотньому напрямку