Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 142

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Маріуполь 142 з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 22:35
Одеса-Східна 23:04 23:05
Колосівка 00:30 00:55
Миколаїв Пас. 02:33 02:53
Херсон 03:50 04:10
Снігурівка 05:05 05:07
Біла Криниця 06:06 06:08
Високопілля 06:42 06:44
Апостолове 07:22 07:44
Чортомлик 08:32 08:34
Нікополь 09:09 09:14
Марганець 09:38 09:40
Дніпробуд-2 10:38 10:39
Запоріжжя-1 11:10 11:20
Молочанськ 13:35 13:37
Великий Токмак 13:51 13:53
Верхній Токмак-2 14:41 14:44
Комиш-Зоря 15:27 15:29
Розівка 16:00 16:02
Зачатівська 16:23 16:25
Хлібодарівка 16:47 16:49
Волноваха 17:16 17:36
Маріуполь 19:02

Розклад у зворотньому напрямку