Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 142

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Маріуполь 142 з 30/10/2019 по парних (крім 4-13/11/2019), при двох непарних 28,30,2,4 20:39

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 19:11
Одеса-Східна 19:40 19:41
Колосівка 21:06 21:29
Миколаїв Пас. 23:07 23:27
Херсон 00:24 00:44
Снігурівка 01:39 01:41
Біла Криниця 02:51 02:53
Високопілля 03:27 03:34
Апостолове 04:14 04:36
Чортомлик 05:22 05:24
Нікополь 05:50 05:55
Марганець 06:22 06:24
Дніпробуд-2 07:24 07:26
Запоріжжя-1 08:03 08:13
Молочанськ 10:25 10:27
Великий Токмак 10:39 10:41
Верхній Токмак-2 11:27 11:30
Комиш-Зоря 12:11 12:13
Розівка 12:44 12:46
Зачатівська 13:08 13:10
Хлібодарівка 13:33 13:35
Волноваха 14:02 14:22
Маріуполь 15:50

Розклад у зворотньому напрямку