Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 822

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Харків 822 з 27/10/2019 щоденно, крім середи та 14/11/2019 5:07

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 09:08
Вільнянськ 09:38 09:40
Синельникове-1 10:20 10:35
Павлоград-1 11:05 11:08
Лозова-Пас. 12:05 12:07
Лихачове 12:53 12:55
Харків-Пас. 14:15

Розклад у зворотньому напрямку