Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 134

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Івано-Франківськ 134 28,29,31/10, 1,3,4,6,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/11, 1,3,4/12/2019 24:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 13:00
Херсон 14:07 14:17
Снігурівка 15:02 15:04
Біла Криниця 16:09 16:11
Високопілля 16:48 16:53
Апостолове 17:23 17:45
Кривий Ріг-Головний 18:29 18:39
Долинська 20:42 20:44
Куцівка 21:05 21:14
Ім.тараса Шевченка 23:06 23:21
Миронівка 00:46 00:48
Біла Церква 01:41 01:43
Козятин-1 03:27 03:49
Бердичів 04:17 04:19
Полонне 05:25 05:27
Шепетівка 05:57 06:02
Славута-1 06:23 06:25
Кривин 06:38 06:40
Здолбунів-Пас. 07:15 07:50
Дубно 08:23 08:25
Радивилів 08:57 08:59
Броди 09:10 09:27
Підзамче 10:36 10:38
Львів 10:49 11:10
Ходорів 12:16 12:18
Галич 13:03 13:05
Івано-Франківськ 13:35

Розклад у зворотньому напрямку