Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 702

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Чернівці 702 з 27/10/2019 щоденно, крім середи 4:11

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 18:09
Ходорів 19:06 19:07
Дубівці 19:47 19:51
Івано-Франківськ 20:07 20:11
Коломия 20:56 20:59
Снятин 21:23 21:25
Чернівці 22:02 22:10
Чернівці-Півден. 22:20

Розклад у зворотньому напрямку