Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 31

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига 31 28/10, 2, 6, 10, 14, 22, 30/11, 4/12/2019; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 12:45, потім митний і паспортний контроль! 18:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 13:10
Словечно 18:02 18:37
Калинковичі 19:29 19:43
Жлобин-Пас. 20:50 20:54
Мінськ-Пас. 23:35 00:05
Молодечно 01:08 01:10
Сморгонь 01:37 01:39
Гудогай 02:06 02:46
Кяна 02:05 02:55
Вільнюс-Пас. 03:25 03:30
Шяуляй 05:48 05:51
Єлгава 07:07 07:32
Рига-Пасажиєру 08:08

Розклад у зворотньому напрямку