Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 784

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шостка Київ 784 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") з 27/10/2019 щоденно 4:26

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шостка 04:14
Терещенська 04:27 04:29
Кролевець 04:49 04:51
Конотоп-Пас. 05:22 05:24
Бахмач-Пас. 05:47 06:07
Бахмач-Київ. 06:11 06:13
Плиски 06:31 06:33
Ніжин 07:02 07:04
Дарниця 08:16 08:18
Видубичі 08:28 08:30
Київ-Пас. 08:40

Розклад у зворотньому напрямку