Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 136

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Покровськ 136 з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 12:22

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:15
Миронівка 20:34 20:36
Ім.тараса Шевченка 21:58 22:15
Кам'янка 22:34 22:36
Знам'янка-Пас. 23:31 23:34
Олександрія 00:11 00:13
П'ятихатки 01:29 01:31
Верхівцеве 02:02 02:04
Кам'янське-Пас. 02:29 02:31
Дніпро-Головний 03:03 04:10
Синельникове-2 05:09 05:11
Чаплине 06:09 06:11
Просяна Ім.приклонського В.в. 06:25 06:27
Межова 06:58 07:00
Покровськ 07:37

Розклад у зворотньому напрямку