Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 124

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Костянтинівка Київ 124 з 27/10/2019 щоденно 14:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Костянтинівка 17:40
Дружківка 17:59 18:01
Краматорськ 18:11 18:16
Слов'янський Курорт 18:41 18:48
Лиман 19:12 19:15
Святогірськ 19:44 19:46
Ізюм 20:14 20:16
Балаклія 20:57 20:59
Зміїв 21:33 21:35
Харків-Пас. 22:15 22:41
Люботин 23:19 23:21
Богодухів 00:08 00:13
Тростянець-Смородине 01:09 01:12
Суми 02:13 02:33
Ворожба 03:27 03:49
Путивль 04:21 04:26
Конотоп-Пас. 05:11 05:16
Бахмач-Пас. 05:39 05:41
Ніжин 06:32 06:34
Дарниця 07:56 08:14
Київ-Пас. 08:33

Розклад у зворотньому напрямку