Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 98

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Київ 98 з 27/10/2019 щоденно 9:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 20:10
Голоби 20:39 20:41
Рожище 21:02 21:04
Ківерці 21:20 21:42
Луцьк 21:58 22:21
Ківерці 22:38 22:40
Клевань 23:20 23:22
Рівне 23:45 23:54
Здолбунів-Пас. 00:08 00:27
Острог 00:50 00:52
Кривин 01:07 01:09
Славута-1 01:21 01:23
Шепетівка 01:43 01:45
Новоград-Волинський 1 02:44 02:46
Коростень 03:54 03:56
Святошин 05:33 05:35
Київ-Пас. 05:51

Розклад у зворотньому напрямку