Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 112

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Харків 112 ("СЛОБОЖАНЩИНА") з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 19:48

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 17:40
Підзамче 17:51 17:53
Красне 18:25 18:27
Злочів 18:49 18:51
Тернопіль-Пас. 19:47 19:52
Підволочиськ 20:42 20:44
Хмельницький 21:54 22:00
Жмеринка-Пас. 23:27 23:47
Вінниця 00:30 00:35
Калинівка-1 00:54 00:56
Козятин-1 01:31 01:33
Фастів-1 02:47 02:49
Київ-Пас. 03:38 04:06
Яготин 05:28 05:30
Гребінка 06:19 06:21
Лубни 07:02 07:04
Ромодан 07:35 07:37
Миргород 08:04 08:06
Гоголеве 08:22 08:24
Яреськи 08:38 08:52
Решетилівка 09:22 09:40
Полтава-Київська 10:15 10:48
Коломак 11:57 11:59
Люботин 12:50 12:55
Харків-Пас. 13:28

Розклад у зворотньому напрямку