Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Ковель 88 28/03-30/10/2021 по парних (крім 4,6,8/10/2021), при двох непарних 30,2,4 25:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 12:24
Партизани 12:39 12:41
Якимівка 13:28 13:30
Мелітополь-Пас. 13:55 14:20
Запоріжжя-1 15:58 16:03
Синельникове-1 17:00 17:02
Дніпро-Головний 17:50 18:10
Кам'янське-Пас. 18:49 18:51
Верхівцеве 19:30 19:32
П'ятихатки 20:27 20:49
Олександрія 22:05 22:07
Знам'янка-Пас. 22:57 23:06
Фундукліївка 23:55 23:57
Ім.тараса Шевченка 00:29 00:46
Городище 01:29 01:31
Корсунь 01:50 01:52
Миронівка 02:23 02:25
Біла Церква 03:18 03:20
Козятин-1 05:03 05:25
Бердичів 05:51 05:53
Чуднів-Волинський 06:21 06:23
Печанівка 06:42 06:44
Полонне 07:03 07:05
Шепетівка 07:40 07:42
Славута-1 08:06 08:08
Кривин 08:23 08:25
Острог 08:45 08:47
Здолбунів-Пас. 09:15 09:27
Рівне 09:42 09:50
Ківерці 10:51 10:53
Луцьк 11:09 11:32
Ківерці 11:50 12:13
Рожище 12:32 12:37
Ковель-Пас. 13:36