Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 142

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Одеса 142 з 27/10/2019 по непарних; при двох непарних 29,1,3 21:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 20:08
Волноваха 21:45 22:05
Хлібодарівка 22:27 22:29
Зачатівська 22:56 22:58
Розівка 23:19 23:21
Комиш-Зоря 00:02 00:04
Верхній Токмак-2 00:45 00:50
Великий Токмак 01:40 01:42
Молочанськ 01:55 02:02
Федорівка 02:35 02:55
Запоріжжя-1 04:07 04:21
Дніпробуд-2 04:58 05:00
Марганець 05:52 05:54
Нікополь 06:24 06:33
Чортомлик 07:03 07:05
Апостолове 08:03 08:25
Високопілля 08:52 08:54
Біла Криниця 09:25 09:27
Снігурівка 10:26 10:28
Херсон 11:22 11:42
Миколаїв Пас. 12:48 13:08
Колосівка 14:49 15:12
Одеса-Східна 16:50 16:52
Одеса-Головна 17:28

Розклад у зворотньому напрямку