Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 670

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бахмач Кременчук 670 з 27/10/2019 щоденно, крім вівторків та четвергів 7:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бахмач-Пас. 10:07
Курінь 10:23 10:24
Григорівка 10:33 10:34
З.п.25 Км 10:42 10:43
Рубанка 10:50 10:51
Блотниця 11:08 11:09
Талалаївка 11:19 11:21
Рогинці 11:39 11:40
Ромни 11:59 12:19
Біловоди 12:36 12:37
Перекопівка 12:44 12:45
Андріяшівка 12:51 12:52
Юсківці 13:06 13:07
Сула 13:20 13:21
Лохвиця 13:30 13:50
Бодаква 14:03 14:04
З.п.146 Км 14:11 14:12
Сенча 14:19 14:20
Дібровський К/з 14:35 14:36
Ромодан 14:55 15:05
З.п.185 Км 15:15 15:16
Хорол 15:48 15:51
Веселий Поділ 16:17 16:22
Глобине 16:48 16:51
Кагамлицька 17:32 17:34
Кременчук-Пас. 17:52

Розклад у зворотньому напрямку