Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 58

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Одеса 58 з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 15:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 18:10
Рожище 19:12 19:15
Ківерці 19:30 19:53
Луцьк 20:10 20:33
Ківерці 20:50 20:52
Рівне 21:47 21:54
Здолбунів-Пас. 22:08 22:20
Кривин 22:56 22:58
Славута-1 23:11 23:13
Шепетівка 23:35 23:37
Полонне 00:09 00:11
Бердичів 01:17 01:19
Козятин-1 01:45 02:16
Калинівка-1 02:53 02:55
Вінниця 03:14 03:19
Жмеринка-Пас. 04:05 04:14
Вапнярка 05:27 05:29
Рудниця 05:56 05:58
Кодима 06:17 06:19
Слобідка 06:46 06:48
Подільськ 07:15 07:35
Роздільна-1 09:00 09:02
Одеса-Головна 10:08

Розклад у зворотньому напрямку