Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 74

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів, Хмельницький Москва 74 з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 25:28

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 12:02
Красне 12:42 12:44
Злочів 13:05 13:07
Тернопіль-Пас. 14:01 14:05
Підволочиськ 14:54 14:56
Волочиськ 15:05 15:07
Хмельницький 16:01 16:48
Деражня 17:22 17:24
Гнівань 18:49 18:51
Вінниця 19:11 19:16
Калинівка-1 19:35 19:37
Козятин-1 20:11 20:15
Київ-Пас. 22:40 22:58
Ніжин 00:38 00:40
Бахмач-Пас. 01:31 01:33
Конотоп-Пас. 01:56 02:16
Кролевець 02:54 02:56
Терещенська 03:16 03:18
Хутір-Михайлівський 03:57 04:37
Суземка 06:08 06:58
Брянськ-Орловськ 08:25 08:40
Москва-Київська 14:30

Розклад у зворотньому напрямку