Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 127

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Суми Зернове 127 з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 5:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Суми 17:24
Білопілля 18:01 18:03
Ворожба 18:12 18:32
Путивль 19:02 19:04
Конотоп-Пас. 19:47 20:22
Кролевець 20:58 21:00
Терещенська 21:20 21:22
Янпіль 21:41 21:43
Івотка 21:49 21:50
Хутір-Михайлівський 22:06 22:08
Зернове 22:27

Розклад у зворотньому напрямку