Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 734

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Покровськ 734 (ІНТЕРСІТІ+) з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 8:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:34
Ім.тараса Шевченка 19:50 19:51
Знам'янка-Пас. 20:51 20:52
Олександрія 21:19 21:20
П'ятихатки 22:06 22:07
Кам'янське-Пас. 22:52 22:53
Дніпро-Головний 23:19 23:29
Покровськ 01:43

Розклад у зворотньому напрямку