Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 102 з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 12:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:32
Кагарлик 21:35 21:37
Миронівка 22:27 22:29
Цвіткове 23:30 23:32
Ім.тараса Шевченка 00:02 00:17
Долинська 02:43 02:45
Тимкове 03:00 03:24
Кривий Ріг-Головний 04:35 04:40
Апостолове 05:21 05:43
Високопілля 06:10 06:12
Блакитне 06:25 06:31
Біла Криниця 06:54 06:56
Березнегувате 07:22 07:24
Снігурівка 08:01 08:03
Херсон 08:50

Розклад у зворотньому напрямку