Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 41

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Трускавець 41 з 27/10/2019 щоденно 20:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 14:26
Кам'янське-Пас. 14:58 15:00
Верхньодніпровськ 15:17 15:19
Вільногірськ 15:46 15:48
П'ятихатки 16:18 16:20
Олександрія 17:34 17:36
Знам'янка-Пас. 18:17 18:22
Фундукліївка 19:07 19:09
Кам'янка 19:23 19:25
Ім.тараса Шевченка 19:46 20:01
Городище 20:44 20:46
Корсунь 21:05 21:07
Миронівка 21:38 21:40
Біла Церква 22:32 22:34
Козятин-1 00:18 00:30
Вінниця 01:25 01:30
Жмеринка-Пас. 02:17 02:45
Хмельницький 04:12 04:31
Підволочиськ 05:33 05:35
Тернопіль-Пас. 06:22 06:27
Злочів 07:23 07:25
Підзамче 08:22 08:24
Львів 08:34 08:58
Дрогобич 10:29 10:52
Трускавець 11:11

Розклад у зворотньому напрямку