Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Мінськ 86 ("БЕЛЫЙ АИСТ") з 27/10/2019 щоденно; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 21:09, потім митний і паспортний контроль! 10:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:34
Терюха 03:08 03:47
Гомель-Пас. 04:16 04:48
Жлобин-Пас. 05:52 05:56
Красний Берег 06:18 06:19
Бобруйськ 06:50 06:53
Осиповичі 1 07:24 07:26
Пуховичі 07:54 07:56
Мінськ-Пас. 08:38

Розклад у зворотньому напрямку