Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 375

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Харків 375 з 27/10/2019 щоденно 18:31

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 15:37
Копані 16:11 16:21
Миколаїв Пас. 16:50 17:10
Снігурівка 18:14 18:16
Березнегувате 18:56 18:58
Біла Криниця 19:24 19:29
Блакитне 19:50 19:52
Високопілля 20:05 20:07
Апостолове 20:35 20:57
Кривий Ріг-Головний 21:36 21:46
Тимкове 22:52 23:16
Долинська 23:33 23:38
Куцівка 23:59 00:01
Шарівка 00:28 00:34
Сахарна 00:56 00:58
Знам'янка-Пас. 01:21 01:55
Користівка 02:27 02:29
Павлиш 03:06 03:08
Крюків На Дніпрі 03:34 03:36
Кременчук-Пас. 03:43 04:24
Потоки 04:49 04:51
Галещина 05:05 05:19
Козельщина 05:27 05:30
Ганнівка 05:36 05:38
Кобеляки 05:52 05:54
Ліщинівка 06:09 06:11
Нові Санжари 06:22 06:24
Мала Перещепин. 06:35 06:37
Полтава-Півд. 07:02 07:27
Кочубеївка 08:04 08:06
Скороходове 08:18 08:20
Коломак 08:34 08:36
Водяна 08:51 08:53
Ков'яги 09:08 09:09
Люботин 09:36 09:38
Харків-Пас. 10:08

Розклад у зворотньому напрямку