Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 733

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Покровськ Київ 733 (ІНТЕРСІТІ+) з 27/10/2019 щоденно, крім 3-7/12/2019 8:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Покровськ 04:39
Дніпро-Головний 06:53 07:03
Кам'янське-Пас. 07:30 07:31
П'ятихатки 08:18 08:19
Олександрія 09:01 09:02
Знам'янка-Пас. 09:31 09:32
Ім.тараса Шевченка 10:31 10:32
Київ-Пас. 12:48

Розклад у зворотньому напрямку