Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 61

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кишинеу С.петербург 61 з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,1,3 37:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кишинеу 21:04
Берешти 23:06 23:09
Фалешти 00:01 00:06
Бельць Ораш 00:49 00:59
Дрокія 01:52 01:57
Дондюшани 02:36 02:39
Окниця 03:25 03:43
Велчинець 04:29 05:09
Могилів-Подільський 05:23 06:08
Жмеринка-Пас. 08:20 08:40
Вінниця 09:24 09:31
Козятин-1 10:24 10:48
Житомир 12:15 12:20
Коростень 13:45 14:03
Овруч 14:53 15:33
Словечно 17:15 17:52
Козенки 18:27 18:29
Калинковичі 18:53 19:06
Світлогорск-На-Березин 19:58 20:00
Жлобин-Пас. 20:38 21:04
Рогачєв 21:33 21:35
Бихов 22:10 22:12
Могилів 1 22:55 23:06
Шклов 23:43 23:45
Орша-Центр. 00:26 00:50
Вітебськ Пас. 02:05 02:21
Городок 03:02 03:03
Невель-2 03:59 04:16
Новосокольники 05:02 05:31
Локня 06:16 06:18
Сущево 06:40 06:42
Чихачево 07:07 07:08
Дєдовичі 07:32 07:34
Дно 07:59 08:13
Сольці 08:47 08:52
Санкт-Петербург-Вітеб. 11:44

Розклад у зворотньому напрямку