Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 776

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Харків 776 ("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС") з 27/10/2019 щоденно 8:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 00:20
Дарниця 00:39 00:41
Бровари 00:55 00:56
Ніжин 01:56 01:58
Бахмач-Пас. 02:47 02:49
Конотоп-Пас. 03:11 03:13
Путивль 03:57 03:59
Ворожба 04:27 04:47
Білопілля 04:56 04:57
Суми 05:36 05:56
Боромля 06:30 06:32
Тростянець-Смородине 06:51 06:53
Кириківка 07:10 07:11
Богодухів 07:44 07:46
Люботин 08:31 08:32
Харків-Пас. 09:00

Розклад у зворотньому напрямку