Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 116

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Бердянськ 116 з 27/10/2019 щоденно 16:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:15
Миронівка 20:34 20:36
Ім.тараса Шевченка 21:58 22:15
Кам'янка 22:34 22:36
Знам'янка-Пас. 23:31 23:34
Олександрія 00:11 00:13
П'ятихатки 01:29 01:31
Верхівцеве 02:02 02:04
Кам'янське-Пас. 02:29 02:31
Дніпро-Головний 03:03 03:33
Синельникове-1 04:27 04:29
Запоріжжя-1 05:22 06:48
Оріхівська 08:01 08:03
Пологи 08:41 09:15
Кирилівка 09:39 09:41
Синя Гора 09:50 09:52
Верхній Токмак-1 10:06 10:08
Нельгівка 10:37 10:39
Бердянськ 11:45

Розклад у зворотньому напрямку