Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 145

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ізмаїл 145 з 27/10/2019 щоденно 17:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:40
Фастів-1 18:45 18:47
Козятин-1 20:06 20:08
Вінниця 21:00 21:10
Жмеринка-Пас. 21:58 22:14
Ярошенка 22:39 22:41
Рахни 22:58 23:00
Вапнярка 23:34 23:36
Крижопіль 23:50 23:52
Рудниця 00:02 00:04
Кодима 00:22 00:24
Слобідка 00:50 00:52
Подільськ 01:15 01:35
Роздільна-1 02:55 02:57
Одеса-Головна 04:00 04:35
Аккаржа 05:30 05:32
Кароліно-Бугаз 05:57 06:02
Бугаз 06:19 06:24
Білгород-Дністровський 06:48 07:08
Кулевча 07:45 07:47
Сарата 08:11 08:13
Арциз 08:41 09:01
Главані 09:28 09:30
Дзинілор 09:57 09:59
Котлабух 10:21 10:23
Ізмаїл 10:58

Розклад у зворотньому напрямку