Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 12

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Київ 12 ("СЛАВУТИЧ") з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 12:44

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 20:31
Мелітополь-Пас. 21:47 21:52
Запоріжжя-1 23:17 23:25
Дніпро-Головний 01:03 01:28
Кам'янське-Пас. 02:01 02:03
П'ятихатки 03:01 03:03
Олександрія 04:17 04:19
Знам'янка-Пас. 04:56 04:59
Ім.тараса Шевченка 06:05 06:10
Київ-Пас. 09:15

Розклад у зворотньому напрямку