Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 53

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Одеса 53 ("СКІФІЯ") з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 11:08

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 19:10
Кам'янське-Пас. 19:50 19:52
Верхівцеве 20:21 20:23
П'ятихатки 21:02 21:37
Олександрія 22:51 22:53
Знам'янка-Пас. 23:30 23:53
Кропивницький 00:41 00:44
Новоукраїнка 01:42 01:44
Помічна 02:02 02:05
Южноукраїнська 02:53 02:55
Вознесенськ 03:17 03:20
Одеса-Східна 05:41 05:43
Одеса-Головна 06:18

Розклад у зворотньому напрямку