Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 375

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Херсон 375 з 27/10/2019 щоденно 18:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 19:39
Люботин 20:21 20:23
Ков'яги 20:52 20:53
Водяна 21:07 21:09
Коломак 21:24 21:26
Скороходове 21:40 21:42
Кочубеївка 21:52 21:54
Полтава-Півд. 22:37 23:07
Мала Перещепин. 23:35 23:37
Нові Санжари 23:48 23:50
Ліщинівка 00:02 00:04
Кобеляки 00:18 00:20
Ганнівка 00:36 00:38
Козельщина 00:44 00:47
Галещина 00:56 00:58
Потоки 01:09 01:11
Кременчук-Пас. 01:33 02:05
Крюків На Дніпрі 02:14 02:16
Павлиш 02:49 02:51
Користівка 03:22 03:23
Знам'янка-Пас. 03:53 04:16
Сахарна 04:38 04:40
Медерове 04:52 04:53
Шарівка 05:03 05:05
Куцівка 05:28 05:30
Долинська 05:53 05:58
Тимкове 06:15 06:39
Кривий Ріг-Головний 07:46 07:51
Апостолове 08:31 08:53
Високопілля 09:26 09:28
Блакитне 09:39 09:41
Біла Криниця 10:00 10:02
Березнегувате 10:27 10:29
Снігурівка 11:07 11:09
Миколаїв Пас. 12:11 12:31
Копані 12:58 13:04
Херсон 13:39

Розклад у зворотньому напрямку