Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 94

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Мінськ 94 2/11-7/12/2019 по середах, суботах 22:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 14:40
Роздільна-1 15:39 15:41
Подільськ 17:09 17:26
Кодима 18:19 18:22
Вапнярка 19:14 19:16
Журавлівка 19:27 19:29
Жмеринка-Пас. 20:26 20:48
Вінниця 21:32 21:37
Козятин-1 22:29 22:31
Фастів-1 23:44 23:46
Київ-Пас. 00:37 01:17
Дарниця 01:37 01:39
Ніжин 02:51 02:53
Чернігів 03:54 04:14
Горностаївка 05:31 06:06
Терюха 07:31 08:04
Гомель-Пас. 08:43 09:06
Жлобин-Пас. 10:19 10:23
Бобруйськ 11:24 11:27
Осиповичі 1 12:07 12:11
Пуховичі 12:46 12:48
Мінськ-Пас. 13:44

Розклад у зворотньому напрямку