Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 8862

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кошице Чоп 8862 1/07-11/12/2021 щоденно 2:34

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кошице 15:13
Кошице Предместя 15:15 15:16
Красна Над Хорнадом 15:21 15:22
Нижня Мюсла 15:28 15:29
Висна Мюсла 15:31 15:32
Бохдановице 15:34 15:35
Русков 15:38 15:39
Сланець 15:44 15:45
Кальша 15:50 15:51
Кузміче 15:55 15:56
Міхалани 16:02 16:03
Черхов 16:09 16:10
Словенске Нове Мєсто 16:15 16:16
Борща 16:19 16:20
Стреда Над Бодрогом 16:23 16:24
Сомотор 16:27 16:28
Велки Хорес 16:34 16:35
Прибеник 16:40 16:41
Добра 16:43 16:44
Бієл 16:46 16:47
Чиєрна Над Тисою 16:51 17:07
Чоп-Пас. 18:47

Розклад у зворотньому напрямку