Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 606

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Рахів 606 17,18,19/09/2019 9:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 13:15
Івано-Франківськ 18:08 18:38
Надвірна 19:36 19:38
Делятин 20:07 20:09
Яремче 20:23 20:26
Микуличин 20:43 20:50
Татарів 21:05 21:07
Ворохта 21:23 21:26
Вороненко 21:39 21:41
Лазещина 21:56 21:58
Ясіня 22:08 22:13
Кваси 22:36 22:38
Білин 22:49 22:51
Рахів 23:08