Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 601

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Солотвино 601 12/08-26/10/2019 щоденно 12:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 20:40
Самбір 22:25 22:28
Старий Самбір 22:49 22:51
Стрілки 23:09 23:11
Турка 23:45 23:47
Сянки 00:19 00:21
Волосянка-Закарпатська 01:00 01:02
Ставне 01:13 01:14
Кострино 01:33 01:34
Великий Березний 01:51 01:53
Перечин 02:16 02:18
Ужгород 02:44 03:04
Чоп-Пас. 03:31 03:50
Батьово-Пас. 04:15 04:20
Берегове 04:58 05:02
Виноградів-Закарпатський 05:52 05:57
Королево 06:14 06:34
Хуст 07:01 07:06
Буштина 07:30 07:32
Тячів 07:47 07:52
Тересва 08:11 08:13
Солотвино-Лікар. 08:43 08:53
Солотвино-1 09:10

Розклад у зворотньому напрямку