Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 822

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Харків 822 26/09/2019 5:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 09:08
Вільнянськ 09:35 09:37
Синельникове-1 10:20 10:35
Павлоград-1 11:05 11:08
Лозова-Пас. 12:05 12:07
Лихачове 13:04 13:06
Харків-Пас. 14:26