Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 78

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Бахмут 78 2-28/02/2020 по парних; 1-27/03/2020 по непарних, крім 11,13,15,23,25,27/03/2020 20:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 12:55
Волноваха 14:20 14:40
Розівка 15:47 15:49
Комиш-Зоря 16:18 16:20
Верхній Токмак-2 16:58 17:01
Великий Токмак 17:50 17:52
Молочанськ 18:05 18:07
Федорівка 18:42 19:02
Запоріжжя-1 20:13 20:33
Синельникове-1 21:33 21:35
Дніпро-Головний 22:25 23:20
Павлоград-1 00:32 00:34
Лозова-Пас. 01:40 01:45
Харків-Пас. 04:15 04:45
Зміїв 05:22 05:26
Балаклія 06:01 06:05
Ізюм 06:48 06:53
Святогірськ 07:19 07:21
Лиман 07:53 07:55
Сіверськ 08:18 08:20
Сіль 08:38 08:40
Бахмут 09:00

Розклад у зворотньому напрямку