Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 78

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бахмут Маріуполь 78 1-29/02/2020 по непарних; 2-28/03/2020 по парних 19:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бахмут 11:18
Сіль 11:33 11:35
Сіверськ 11:54 11:56
Лиман 12:18 12:20
Святогірськ 12:48 12:50
Ізюм 13:22 13:26
Балаклія 14:07 14:10
Зміїв 14:43 14:46
Харків-Пас. 15:25 16:25
Лозова-Пас. 18:17 18:19
Павлоград-1 19:15 19:17
Синельникове-1 19:57 19:59
Запоріжжя-1 21:01 21:06
Молочанськ 00:45 00:47
Великий Токмак 00:59 01:01
Верхній Токмак-2 01:47 01:50
Комиш-Зоря 02:32 02:35
Розівка 03:06 03:08
Волноваха 04:29 04:49
Маріуполь 06:30

Розклад у зворотньому напрямку