Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 821

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Запоріжжя 821 1/10/2019 4:46

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 15:06
Мерефа 15:35 15:39
Лихачове 16:33 16:34
Лозова-Пас. 17:25 17:27
Павлоград-1 18:20 18:23
Синельникове-1 18:56 18:58
Вільнянськ 19:34 19:35
Запоріжжя-1 19:58

Розклад у зворотньому напрямку