Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 272

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Харків 272 2-22/09/2019 по парних 16:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 15:50
Роздільна-1 16:52 16:54
Подільськ 18:22 18:43
Балта 19:06 19:08
Жеребкове 19:28 19:30
Любашівка 19:58 20:00
Врадіївка 20:21 20:23
Первомайськ На Бузі 20:58 21:00
Помічна 22:01 22:03
Новоукраїнка 22:21 22:23
Кропивницький 23:16 23:21
Знам'янка-Пас. 00:10 00:33
Кременчук-Пас. 02:25 02:50
Козельщина 03:25 03:27
Кобеляки 03:43 03:46
Ліщинівка 04:01 04:03
Нові Санжари 04:16 04:18
Полтава-Півд. 04:50 05:15
Скороходове 05:58 06:00
Коломак 06:14 06:24
Люботин 07:17 07:22
Харків-Пас. 08:02