Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 965

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ларга Чернівці 965 цілий рік щоденно 3:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ларга 03:05
Медвежа 03:31 03:36
Липкани 03:48 03:50
З.п.69 Км 04:00 04:01
Крива 04:10 04:25
Рзд.61 Км 04:33 04:34
Мамалига 04:43 05:08
Драниця 05:16 05:17
З.п.49 Км 05:23 05:24
Ванчиківці 05:31 05:32
Пл.40 Км 05:39 05:40
Новоселиця 05:48 05:50
Лехучени 05:58 05:59
Бояни 06:08 06:09
Магала 06:21 06:23
Садгора 06:33 06:35
Чернівці-Північ. 06:42 06:44
Чернівці 06:50