Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 290

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернівці Одеса 290 2-30/08/2019 по парних, крім 8,20/08/2019 18:02

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернівці 20:25
Снятин 21:05 21:07
Заболотів 21:33 21:40
Коломия 21:59 22:02
Коршів 22:20 22:23
Отиня 22:39 22:41
Івано-Франківськ 23:10 23:25
Галич 23:55 23:57
Бурштин 00:11 00:13
Ходорів 00:52 01:11
Львів 02:14 02:39
Тернопіль-Пас. 04:34 04:39
Підволочиськ 05:26 05:28
Хмельницький 06:33 06:43
Жмеринка-Пас. 08:10 08:30
Вапнярка 09:41 09:43
Подільськ 11:21 11:41
Роздільна-1 13:11 13:13
Одеса-Головна 14:27