Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 966

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернівці Ларга 966 з 24/07/2019 щоденно 4:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернівці 21:10
Чернівці-Північ. 21:17 21:19
Садгора 21:26 21:28
Магала 21:37 21:39
Бояни 21:49 21:50
Лехучени 22:00 22:01
Новоселиця 22:10 22:12
Пл.40 Км 22:21 22:22
Ванчиківці 22:29 22:30
З.п.49 Км 22:36 22:37
Драниця 22:45 22:46
Мамалига 22:53 23:23
Рзд.61 Км 23:30 23:31
Крива 23:38 23:53
З.п.69 Км 00:05 00:06
Липкани 00:17 00:19
Медвежа 00:31 00:36
Ларга 01:10