Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 6306

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Вроцлав Київ 6306 безпересадковий вагон 25/09-19/10/2019 щоденно 23:32

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Вроцлав-Головний 16:49
Олава 17:08 17:09
Бжег 17:18 17:19
Ополе Головне 17:41 17:43
Люблінець 18:20 18:25
Ченстохова 18:51 18:52
Краків-Головний 20:30 20:36
Краків-Плашув 20:45 20:54
Бохня 21:27 21:28
Бжеско Окочим 21:37 21:38
Тарнов 21:52 21:54
Дебіца 22:13 22:14
Седзішув Малополскі 22:26 22:27
Жешов Головний 22:45 22:47
Ланьцут 23:01 23:02
Пшеворск 23:16 23:17
Ярослав 23:27 23:28
Радимно 23:39 23:40
Пшемисль Засані 23:58 23:59
Пшемисль Головний 00:02 00:46
Львів 06:10 11:26
Київ-Пас. 17:21

Розклад у зворотньому напрямку