Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 749

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Вроцлав 749 безпересадковий вагон 24/09-18/10/2019 щоденно 22:29

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:07
Львів 19:57 23:40
Пшемисль Головний 03:10 04:41
Пшемисль Засані 04:44 04:45
Радимно 05:04 05:05
Ярослав 05:16 05:17
Пшеворск 05:27 05:28
Ланьцут 05:42 05:43
Жешов Головний 05:55 05:58
Седзішув Малополскі 06:16 06:17
Дебіца 06:29 06:30
Тарнов 06:48 06:50
Бжеско Окочим 07:04 07:12
Бохня 07:20 07:21
Краків-Плашув 07:51 07:52
Краків-Головний 08:02 08:07
Ченстохова 09:44 09:45
Люблінець 10:09 10:10
Ополе Головне 10:42 10:44
Бжег 11:06 11:07
Олава 11:16 11:17
Вроцлав-Головний 11:36

Розклад у зворотньому напрямку