Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 207

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кривий Ріг Одеса 207 7/08/2019 10:02

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кривий Ріг-Головний 08:58
Апостолове 09:39 10:01
Високопілля 10:29 10:31
Біла Криниця 11:05 11:07
Снігурівка 12:22 12:24
Херсон 13:12 13:58
Миколаїв Пас. 15:01 15:06
Колосівка 16:50 17:12
Одеса-Головна 19:00