Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 252

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кривий Ріг Одеса 252 31/08/2019 10:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кривий Ріг-Головний 01:37
Апостолове 02:18 02:40
Високопілля 03:07 03:11
Біла Криниця 03:39 03:41
Березнегувате 04:03 04:05
Снігурівка 04:39 04:41
Херсон 05:26 05:36
Миколаїв Пас. 07:00 07:20
Колосівка 09:01 09:26
Одеса-Східна 11:20 11:26
Одеса-Головна 12:04